Оплата частинами не працює з Ощадбанк.
Телевізор підробка з поганою якістю. Що робити мабуть подавати скаргу на пром. Що він пропустив такого продавця. Подарунок зламаний телевізор підробка молодці
добрий день! якщо вам не підходить якість телевізора , ви можете повернути товар. Також вам одразу запропонували заміну подарунка, на що ви відповіли, що просто не зарядили його і все працює. Ви ніяк не відреагували на прохання повернути товар
Товар получил, буквально, через день! Продавец звонил, уточнял детали. Вежливое обращение! Рекомендую!
Так забрали, супер
Дуже дякую,ну хочу все одно потом заказать,хочу узнать все как сделать так чтобы поподробнее